Táta a táta

24. července 2016 v 11:15 | Jijanka
Na konci loňského roku se Lukyn rozmluvil. Sice jsme o tom žertovali, ale že opravdu první slovo bude E-MA (náš pes), to jsme tak úplně nečekali. Však to znáte - špičkujete se vzájemně, jestli to bude máma nebo táta, netrpělivě na to čekáte, no a pak slyšíte jako první slovo něco nečekaného. Další slovo následovalo, když se mamka začala ládovat čokoládou. Batole rychlublesko přilezlo a výrazně vyslovilo slovo HAM. No priority má ujasněné.
Konečně jsem se dočkala a Lukyn začal říkat MAMA, manželovi to bylo líto, takže jsem se ho hned snažila naučit TÁTA. Pak jsem bohužel skončila na 2 měsíce v nemocnici. A to co jsem nedokázala já, se naučil hned. Je z něho tatánek jak vyšitej. Kolikrát za den slyším tátoooo, až mi z toho třeští hlava. A na mámu zapomněl.
Jen se ráno probudí, první slovo je TÁ-TA. Pak vyžahne flašku na ex. Ze začátku někdy tituloval táto i mě. Řeknu "mámo" a on procítěně "Avo!" - což mě moc netěší, protože tuhle řekl Avo i Emě. Pár týdnů zpátky se ze mě oficiálně stal taky táta. Mámo prostě za boha neřekne. Máte vidět ty zmatky, když řve táto a jsme přítomni oba rodičové - nevíme, na koho zrovna mluví. Každopádně doufám, že se naučí říkat máma než půjde do školky, protože nevím, jak by se na manžela ve školce dívali, kdyby jim Lukyn řekl, že má doma tátu a tátu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama