Boss Lukyno

26. srpna 2016 v 9:59 | Jijanka
Jak už jsem předeslala v minulém článku jako matka na RD mám neúprosného šéfa - bosse Lukyna.
Dneska mi to teda dal zase sežrat. Šli jsme na zahradu, chtěl tam jezdit s vláčkem. Po cestě narazil na kýbl s padanýma jablkama - okamžitě mi ho předal s instrukcí TAM! Tedy že ho mám jít okamžitě někam vysypat. Vzhledem k tomu, že se v něm nacházela pouze dvě jablka, řekla jsem mu, že už teda posbíráme i ta ostatní, co se pod stromem nacházela. Lukyn posbíral asi 3 kusy, zbytek jsem si musela posbírat sama. Pak jsem dle jeho instrukce šla kýbl vysypat. Nezapomněl to samozřejmě jako správný šéf zkontrolovat. Když důležitě nahlížel do kýblu, jestli je vyprázdněn, tak jsem se ho zeptala, jestli teď už je to v pořádku. Zahleděl se na mě a důrazně odpověděl: NE!
Pak jsme pokračovali tím, že se rozhodl HAM! TAM! - tedy že mu mám vydat rajčata ze skleníku, aby si na nich mohl pochutnat. Máme tam taková ta malá cherry rajčátka. Natrhala jsem mu čtyři kusy, podávala jsem mu je, samozřejmě si nemohl vzít jedno, ale vzal všechny a pak mě důrazně upozornil, že jsem opět selhala. TAM! zavelel a ukazoval důležitě na studnu, resp. na její poklop, kam mu je táta dává, aby si je mohl postupně brát.
No řeknu vám, že jsem se dnes pěkně zapotila. Dle jeho dnešního hodnocení roční prémie opravdu neočekávám. A musím říct, že je to fakt výzva pracovat 24 hodin denně 7 dní v týdnů včetně svátků za mzdu 7097 Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama