Hlava rodiny

16. srpna 2016 v 13:09 | Jijanka
Manžel si myslí, že je hlava rodiny je on, já vím, že jsem to já :-) Teda myslela jsem si to, ale pár dnů zpátky jsem se začala o tento post dost obávat. Začíná to vypadat, že hlavou rodiny bude Luky.

Začalo to nevinně tím, že konečně začal používat slovo "mama". Napřed to bylo jen párkrát nesměle (o to větší moje radost), ale jak zjistil, že je to mocný nástroj, tak to hlasitě křičí co 5-10 vteřin a něčeho se dožaduje. Začne to ráno, kdy se vzbudí, řve to v kuchyni, že chce pít nebo jíst, křičí mama, abych si hrála s autíčkem, volá mama a někam chce jít, no prostě pořád. Zatímco táto vyslovuje mazlivě, tak mama fakt šíleně a důrazně řve. Prostě a jednoduše mě buzeruje.

Další mocné slovo "tam". Jdeme přes garáž vyhodit plínu do popelnice, zmerčí kočár - "mama, brmmm, brmmmm" a natahuje ruce. Takže jedeme na výlet. Kam? No přece TAM! A umí to pěkně důrazně - M vibruje a doplní to namířeným prstem. Jezdíme po dědině a Lukyn co chvíle důležitě ukazuje tam! Nechá se od táty vysadit na koně (za krk) a hned tam!
Dneska seděl u stolu, nechal si podat košíček s blbinama a důrazně mi ukazoval, kam to mám položit (přece tam!)

Oba s manželem posloucháme jako hodinky. A teď promiňte, ale mama už musí jít - tam!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 16. srpna 2016 v 13:13 | Reagovat

Pěkné zážitky s prckem :-)

2 mujmama mujmama | 16. srpna 2016 v 18:36 | Reagovat

[1]: Ano, je to každý den překvápko, co zase vyvede :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama