Blbec ve sprše

4. září 2016 v 13:10 | Jijanka
Tentokrát to nebude o Lukynovi, ale o mamince, jak název napovídá (neb Lukyn rozhodně blbec není).
Uvedení do situace - máme vytuněnou sprchu, tzn. panel, kde je ruční sprcha (používám hlavně já, Lukyn, táta), dvě trysky (používá táta - míří mu na záda, mně tak akorát do ksichtu) a horní sprchu (používá táta). Sprcha se spouští dvěma kroky - pustit vodu a pak zvolit příslušnou sprchu otočením kohoutku. Vypnutí sprchy obnáší opět oba kroky, na což se ovšem občas zapomíná.
Takže vlezu do sprchy, pustím vodu a bum v tu ránu mi teče na hlavu ledová voda - aaaaaaaaaaaaa! Nepříjemné. Třikrát v několika měsících se mi to stalo a od té doby mám těžký Pavlovův reflex. Vlezu do sprchy, třikrát! zkontroluju, že jsou všechny kohoutky sprch uzavřené, pouštím vodu - v trubkách to bublá, přesto, že vím, že je sprcha vypnutá, tak se krčím a čekám ledovou sprchu na hlavu. A nic - přece jsem to zkotrolovala že. A můžu se sprchovat.
No a tak si tak onehdy vlezu do sprchy, hlavu mám plnou události, která se ten den stala, myslím na ni, ale Pavlovův reflex je silnější - nezapomenu zkontrolovat kohoutky. Všechno je OK, otáčím vodou, bublá to, podvědomé pokrčení, nic, pouštím sprchu a aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Blbec ve sprše. Jak jsem byla zamyšlená, tak jsem otočila kohoutkem vrchní sprchy. "Já jsem kráva" směju se ve sprše a z vlasů mi teče studená voda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama