Letiště v kuchyni

14. října 2016 v 9:37 | Jijanka
Ač se to zdá nemožné, máme v kuchyni letiště! Ne postel, ale opravdové letiště - letadlo, letištní autobus, auto se schůdky, auto s vozíkem na zavazadla a letištní hasiče. Jak se to stalo? To bylo tak...
Stále nepolepšitelní jsme v Tescu zajeli do oddělení hraček. Ani nevím, co nás k tomu vedlo, snad nějaké skryté masochistické sklony. Protože zajet s batoletem do oddělení hraček je tak trošku sebevražda. Potažmo - buďme upřímní, zajet s batoletem a tatínkem (muži jsou tak trochu stále děti že?) do oddělení hraček JE sebevražda. Takže to, co by nenapadlo chtít Lukyna, napadlo tátu.
"Podívej, mámo!" nadšeně na mě haleká zpoza obrovské hromady krabic. "Vydrž chvilku," odvětím a zkoumám police, zda se v nich nenachází poklad splňující moje představy o dokonalé hračce - rozvíjející a zároveň skladné. "To je paráda," slyším, jak nadšeně vykládá Lukynovi. Tak se jdu podívat, krabice zabírající půlku uličky Tesca, vevnitř ooooooobr nákladní auto se třemi přívěsy a na nich závodničky. "Mámo, a jenom za 500!" Lukyn do toho počítá: "Auto, auto, auto, auto, auto...." "Moc aut, Lukášku," říkám mu a ujišťuju tatínka, že to velký monstrum s hromadou aut, kterých máme doma tři pr.... doma nechci.
"Mámo, podívej," haleká na mě za chvíli. "Celý letiště a jen za 200!" - hmmm, zdá se to jako opravdu výhodný kup, letadlo doma fakt ještě nemáme, Lukyn nadšeně volá: "ééééééro!!!!"
"A aji to hraje," předvádí mi táta. "No tak jo, ale musíme mu to asi dát hned," říkám, když vidím, jak se na to Lukyn ve vozíku sápe. Do Vánoc to neschováme. "Však bude mít svátek," připomíná táta.
A tak se nám doma ocitlo letiště. Jak už jsem psala letadlo, letištní autobus, auto se schůdky, auto s vozíkem na zavazadla a letištní hasiči. Pak ještě pár malých blbostí, který jsem někam uložila. A tak se tu teď v kuchyni potácím mezi letištním provozem, tam zakopnu o autobus, když vybírám balanc, zakopnu o letadlo. Je to fakt super. A co je nejlepší? S letadlem musíme zásadně létat my. Lukyn ho spustí, ozve se zvuk startující a posléze letícího a přistávajícího letadla a už řve: "Mámo, táto!!!" a podává nám ho. Takže když zrovna nekličkuju mezi všemi těmi letištními auťáky, tak lítám po kuchyni s ééééérem. Byl to prostě kup století!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama